دات نت نیوک

 

به نظر می‌آید که بیماری کوویدـ۱۹ تاثیر منفی بسیار شدید و بی‌سابقه‌ای بر اقتصاد جهانی داشته باشد و انتظار می‌رود که این تاثیر، طی هفته‌ها، ماه‌ها و حتی سال‌های آینده، بسیار بیشتر شود و طبیعتا، باعث کاهش رشد اقتصادی کشورهای گوناگون جهان به صورت بسیار سریع گردد.
برخی منابع موثق پیش‌بینی می‌کنند که تاثیر شیوع این بیماری از یک شوک اقتصادی، بسیار فراتر رفته و به یک بحران گسترده اقتصادی جهانی تبدیل خواهد شد، برخی منابع نیز از احتمال رکود اقتصادی بسیار عمیق در سطح جهان، خبر می‌دهند.
در هر حال، بیشتر منابع معتبر پیش‌بینی می‌کنند که میزان رشد اقتصاد جهان در سال ۲۰۲۰ به شدت سقوط خواهد کرد و سیر نزولی شدیدی خواهد داشت.
گاهی در این شرایط بحرانی با ایده هایی مواجه می شویم که جای بسی خرسندی است در اینجا می خواهیم شما را با یک هدیه تبلیغاتی مناسب که در این شرایط اقتصادی می تواند به اقتصاد شرکتها کمک کند اشنا کنیم.
اصولا انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای اکثر بنگاههای اقتصادی یک چالش زمان بر و پر هزینه  است که گاهی حتی با هزینه های بسیار و بوجه های کلان هم به نتیجه مطلوب نمی رسند. هر چند شرایط اقتصادی در کل جهان نامطلوب است اما در همین شرایط نیز ما برای بقا و رشد سازمان خود نیاز به برندینگ و تبلیغات داریم و اتفاقا در این شرایط امکان حیف و میل منابع مالی خود را نداریم و برای هر اقدامی باید توجه و دقت بیشتری داشته باشیم.


ماسک باکس یک هدیه مناسب


اگر می خواهید در این شرایط به مشتریان و یا مخاطبین خود هدیه ای مناسب بدهید که هم مورد مصرف بوده و هم هزینه ی زیادی را به شما تحمیل نکند و هم یاداور برند شما باشد ما پک هدیه ی ماسک باکس را به شما پیشنهاد می دهیم.
این پک شامل یک جعبه ی بسیار شکیل با چاپ اختصاصی برای برند شما و 5 عدد ماسک سه لایه ی اسپان می باشد که امکان چاپ روی ماسک هم وجود دارد .
برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.
کارشناسان ما همیشه اماده ی پاسخگویی به شما هستند.

 

امتیاز به مقاله :
  • تاریخ : 14 آبان 1399
  • زمان : 17:54
  • دسته بندی :
  • بازدید : 350
  • امتیاز : Article Rating