دات نت نیوک
 

هر سفارش چاپ و بسته بندی قسمتی از فرایندی است که از زمانیکه نیاز به چاپ و بسته بندی به منظور بسته بندی یک کار تولیدی در ذهن یک تولیدکننده شکل می گیرد شروع شده و تا آخرین لحظه ی استفاده از محصول تولیدی توسط مصرف کننده نهایی ادامه می یابد. این فرایند به ظاهرساده اما بسیار پیچیده و طولانی، تخصص های متعددی را در زمینه های مختلف، از طراحی و تولید گرفته تا بازاریابی و فروش را می طلبد که به تناسب با وسعت بازارهدف، تنوع محصول، میزان سرمایه گذاری و ... نیاز به افراد متخصص بیشتری را در زمینه های مختلف ایجاد می کند.

در روز، صدها سفارش چاپ و بسته بندی مختلف به چاپخانه های کشورمان داده می شوند که همه و همه بخشی از این فرآیندند؛ اما در میان این همه سفارش، کارهای بی نقصی که هر کارشناس و غیرکارشناسی را به وجد بیاورد و در راستای ایده های تولید کننده و یا نیاز بازار باشد، به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد!

همانطور که اشاره شد برای اجرای یک کار بی نقص باید از تخصص های متعددی بهره جست. تنها در زمینه چاپ و بسته بندی هزاران نکته ی ساده و پیچیده نهفته است که عدم توجه به هر یک ازآنها می تواند به صحت و سقم اجرای یک پروژه آسیب بزند.

برای کسب موفقیت در یک پروژه بسته بندی نیاز به مشاوره در خصوص بسیاری از نکات مهم قبل از تولید یک محصول و یا حتی قبل از تصمیم به تولید یک محصول جدید است .

  • تاریخ : 15 شهریور 1396
  • زمان : 15:30
  • دسته بندی : مشاوره